מחפשים צבעי במרכז? קבלו כמה טיפים!

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח

מחפשים צבעי במרכז? קבלו כמה טיפים!

מעוניינים לרענן את קירות הבית? לבצע רמונט כללי? מחפשים צבעי במרכז? האמונה הרווחת בקרב הישראלים היא שצביעת בית איננה עניין מורכב ומסובך, לפיכך אין צורך לבחון את מקצועיותו ומיומנותו של בעל המקצוע, מה שמסביר את התפשטות תופעת החאפרים בתחום. 

 

מבית חברת ד.ח יזמות מסבירים שצביעת בית דורשת הכנה יסודית, ובפרט כשהדבר נוגע לצביעת חדרים רטובים כמו חדרי אמבטיה ושירותים, שאם לא כן, זה רק עניין של זמן עד שיתחילו להופיע קילופי צבע וסדקים.

 

ההכנה לקראת צביעה מורכבת מהסרה וגירוד מלא של קילופים, סתימת חורים שנגרמו ממסמרים וקידוחים באמצעות שפכטל, טיפול בסדקים בעזרת תחבושת למילוי סדקים, כשבהמשך נדרשת מריחת יסוד מקשר לחיזוק התשתיות הפנימיות ומניעת קילופים עתידיים.

 

כדאי להכיר: שיטות שבהן נוהגים החאפרים לעשות שימוש

ההכנות הסופיות לקראת צביעת הבית כוללות פירוק שקעים ומפסקים וכיסוי הרהיטים באמצעות ניילון לצורך הגנה עליהם.

 

בין אם מדובר בצבעי במרכז או צבעי בכל מקום אחר ברחבי הארץ, ישנן כמה שיטות שבהן נוהגים החאפרים לעשות שימוש, החל מדילוג על שלבי ההכנה כגון פירוק שקעים ומפסקים או מריחת יסוד מקשר, וכלה בשימוש בחומרים הזולים ביותר או שימוש בחומרים שאינם מתאימים.

 

אחת מהדרכים הנפוצות היא רכישת פחי צבע מחברות בלתי מזוהות, תוך כדי שפיכת תוכנם לפחים ריק של חברות מוכרות כגון טמבור, נירלט וכן הלאה, כמו גם שימוש בצבע סיד כתחליף לצבע אקרילי, מאחר ומחירו זול משמעותית בהשוואה ליתר סוגי הצבעים, אך נוטה להתלכלך ואינו עמיד במים.

 

המחירון לצביעת בתים

באופן כללי, מחיר צביעת חדר עשוי לנוע בטווח שבין 800-1,200 ₪ וכולל תיקוני קיר קלים ושכבת צבע כפולה. עם זאת, מומלץ לבדוק מראש האם העבודה כוללת, בין היתר, גם את צביעת התקרה ומשקופי הדלתות. במקרים של צביעה דקורטיבית, טווח המחירים נע בין 200-300 ₪ למ"ר ועשוי להשתנות בהתאם לאופי העבודה וסוג החומרים שבהם נעשה שימוש.

 

צביעת חדר אמבטיה עשויה לעלות בין 650-800 ₪ ואמורה לכלול הסרת עובש וצביעה בצבע ייעודי כנגד עובש ופטריות, בעוד שצביעת סלון סטנדרטי בגודל של עד 25 מ"ר נעה בין 1,400-1,700 ₪, וכוללת חומרים, תיקוני טיח ושכבת כפולה של צבע אקרילי.

 

במידה והנכם נזקקים לצבעי במרכז, מומלץ לשירותיו על סמך המלצות של בני משפחה וחברים או חוות דעת של לקוחות קודמים באתרי אינטרנט ואינדקסים שבהם מרוכזים בעלי המקצוע השונים.

 

סוגי שירותים

תיקוני עובש וצבע

תיקוני קירות וצבע

צביעת תקרה

צביעת דירה

צביעת דירה במרכז

צבעי לדירה

מחירון צביעת דירה

צביעת חדר

x