צביעת דירה

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח

צביעת דירה

גם אתם עוברים דירה הקיץ? לפני כניסה לדירה שכורה וכן לפני יציאה ממנה רצוי לצבוע את הבית, כן גם אם לא נדרשתם לכך בחוזה ולו רק כדי להינות מהתחלה חדשה בדמות צבע טרי. הבעיה היא, לצביעת דירה מחיר גבוה יחסית כאשר מדובר בבעלי מקצוע שמבצעים זאת.

נוקודת חשובות על צביעת דירה 

אמנם כל אחד לכאורה יכול לצבוע דירה וכל שנדרש הוא רק מברשת וצבע. אבל האמת שונה לחלוטין כי צביעת דירה באופן לא מקצועי תגרום לקילופים ולסדקים בהמשך. למעשה, יש צורך בהכנה יסודית לפני הצביעה שכוללת מספר שלבים:
1. גירוד – הסרת הקילופים באופן יסודי
2. שפכטל – סתימה של חורים עקב קידוחים קודמים (למשל במקומות בהם הוכנסו מסמרים), תיקון של פינות שבורות ועוד
3. טיפול בסדקים – מלוי סדקים באמצעות גבס ותחבושות מקצועיות
4. חיזוק – מריחת חומרים שמחזקים את הטיח (למשל סופר בונדרול) ומונעים פיצוצים וקילופים בעתיד, פירוק של שקעים ומפסקי חשמל ועוד.
5. כיסוי – הגנה על דברי ערך כמו רהיטים ומוצרי חשמל באמצעות ניילונים

לתשומת לבכם - לצביעת בית מחיר גבוה כי החומרים שבהם נעשה שימוש נחשבים יקרים, למשל בונדרול שהוא חומר מחזק טיח (ראו סעיף 4 לעיל) עולה כ-350 ₪, סופרקריל 2000 של טמבור שנחשב לחומר רחיץ מעולה, אקרינול של טמבור שמשמש למניעת עובש בחדר רחצה ועוד. 

חשיבותה של האיכות בצביעה

כמו כן, צבע איכותי יפרק חלונות ודלתות ויצבע אותם בשכיבה כדי שהשכבת הצבע תהיה אחידה. כמובן שכל החומרים המקצועיים יותר הם גם יקרים יותר ולכן, צביעת בית במחיר זול במיוחד צריכה לעורר את חשדכם מכמה סיבות:
1. ייתכן והצבע דילג על אחד מהשלבים שהוזכרו קודם 
2. ייתכן והצבע ערבב חומרים יקרים עם מים או צבעים עם מים. למשל : לבונדרול יש גוון צהבהב ויש כאלו שמערבבים צבע צהוב עם מים לקבלת הגוון הנדרש. בונדרול כמובן אין שם...
3. ייתכן והצבע כלל לא השתמש בחומרים הנדרשים, למשל כבר היו מקרים בהם נשפך צבע לא מזוהה לפח ריק של סופרקריל. המטרה כמובן היא לגרום ללקוח לחשוב שנעשה אכן שימוש בחומר היקר ולא כך הוא. 
4. ייתכן והצבע לא עשה שימוש נאות בצבע , למשל לאצבע מספר שכבות, לא צבע את הדלתות בשכיבה כנדרש ועוד.
5. ייתכן והצבע לא השאיר את הדירה נקייה משאריות צבע ואתם תדרשו לנקות אחריו.

מחירון צביעת דירה

כדי לדעת להעריך מהו המחיר המדויק אותו תצטרכו לשלם עבור צביעת הדירה שלכם, יש צורך להביא בחשבון מספר גורמים כשהבולט מביניהם הוא גודל הדירה. מחיר צביעת דירה 3 חדרים אינו דומה לצביעת דירה בעלת כמות חדרים קטנה יותר, וגם מחיר צביעת דירה 100 מטר אינו מוערך כמו מחיר דירה בעלת שטח קטן יותר.

 

מחיר צביעת בית פרטי עם גישה נוחה וחלל מרווח אינו דומה לצביעת בית בבניין מגורים. בטרם ביצוע ההזמנה, דאגו להעביר את האינפורמציה הדרושה לבעל המקצוע וודאו שהוא שואל אתכם שאלות מכוונות כדי להבין כיצד לתמחר במדויק את צביעת הדירה. לאחר שהצבעי יבין אילו גורמים לקחת בחשבון, הוא ידע איזה ציוד להביא איתו, באיזה מכשור להשתמש, אילו טכניקות יתאימו לבית הספציפי שלכם וכמובן – מהם הגוונים עליהם אתם חולמים.  כל המחירים מפורטים בתפריט מחירון. 

סוגי שירותים

תיקוני עובש וצבע

תיקוני קירות וצבע

צביעת תקרה

צביעת דירה

צביעת דירה במרכז

צבעי לדירה

מחירון צביעת דירה

צביעת חדר

x