אודות ד.ח יזמות

  השאירו פרטיכם
   ונחזור בהקדם!

שלח

אודות ד.ח יזמות

ד.ח יזמות עבודות צביעת בית, משרדים ודירותכבר שנים רבות שאנו מבצעים עבודה מקצועית ואיכותית בתחום השיפוצים בכלל ובתחום הצביעה בפרט לשביעות רצונם הרבה של לקוחותינו. אז אם גם אתם החלטתם לצבוע את הדירה או לשפץ את הבית, אל תהססו לפנות אלינו. אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם.

 

אנחנו מספקים את השירותים הבאים ומתמחים בהם (רשימה חלקית):

  • תיקוני עובש וצבע  -זהו פתרון לבית שקירותיו טחובים, מתקלפים או עבשים ומהווים סיכון בריאותי. תיקונים אלו מאפשרים לכם ליהנות מסביבת מגורים אסתטית ובריאה ופשוט לחיות טוב יותר
  • תיקוני קירות וצבע – זוהי פעולה שיש לבצע כל מספר שנים מסיבה אחת : תיקוני קירות וצבע מונעים סכנות בריאותיות עקב מגורים בדירה עם עובש, לכלוך ואבק או בדירה שמתבלה באופן טבעי. 
  • צביעת תקרות – צביעה זו נעשית ע"י צבעים מקצועיים בעלי מיומנות ונסיון כי היא מצריכה עבודה זהירה, קפדנית, מדויקת ובטוחה לצד אלמנטים חשמליים כמו חוטי חשמל ומנורות.
  • צביעת דירה – צביעת דירה אינה משימה פשוטה כלל וכל כי היא כוללת גירוד, עבודת שפכטל, טיפול בסדקים, מריחת חומרים לחיזוק הטיח, כסוי דברי הערך ועוד.

אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ומבצעים כל פרויקט לשביעות רצון הלקוחות מסיבה אחת : זהו לא רק עניין אסתטי אלא גם בריאותי ולכן אסור להתפשר על פחות ממושלם. אנחנו מבצעים עבודה מהירה מבלי להתפשר על האיכות ואתם מוזמנים להתרשם מהאיכות, היחס האישי, האמינות והמקצועיות שלנו.

לכן אם גם בביתכם הקירות מתקלפים, הטיח מתפורר, יש טחב בקירות וריח של עובש אל תהססו ופנו אלינו. אנחנו נפיח חיים וחיוניות חדשים בביתכם ונהפוך אותו למקום אסתטי, בטוח, נקי ובריא יותר שישפר להפליא את איכות חייכם.

אם גם אתם מעוניינים בצביעת דירתכם כולל תקרות, בשיפוץ ו/או בשיפוצי עובש וצבע פנו אלינו. אנחנו כאן למענכם ובשבילכם ועומדים לרשותכם ולשירותכם בשעות האלו :

  • בימי חול מ-08:00-18:00
  • בימי שישי ובערבי חג מ-08:00-13:00

אנו בשבילכם בטלפון 054-4605562 ובמייל  sales@hd-e.co.il. אתם יכולים גם להשאיר לנו הודעה דרך האייקון צור קשר אז אל תהססו. למעשה, אתם לא צריכים לצאת מהבית או לקום מהכסא כך שאתם נהנים מכל העולמות : גם שירות מעולה וגם פינוק מקסימלי.

אז למה אתם מחכים?

 

 

 

סוגי שירותים

תיקוני עובש וצבע

תיקוני קירות וצבע

צביעת תקרה

צביעת דירה

צביעת דירה במרכז

צבעי לדירה

מחירון צביעת דירה

צביעת חדר

x